Para Ödeme Politikası


Bva Capital ile Müşteri arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda, İngilizce olarak ifade edilen ve başka bir dilde ifade edilen terimlere göre geçerli olacaktır. Bazı durumlarda, Bva Capital, kredi kartı ile yapılan ödemeleri iade edebilir. Bu durumda, yatırılan para depozito için kullanılan karta iade edilecektir.
 1. Müşteri, istediği zaman hesabını kapatma hakkına sahiptir. Şirket, aşağıda belirtilen durumların oluşmasında hesabın kapatılmasını onaylayacaktır:
  • a. Yapılmış aktif yatırım olmaması durumunda.
  • b. Mevcut Hizmet Şartlarından herhangi biriyle ilgili olarak devam etmekte olan herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır.
 2. Hesaba yansıtılmış bir ücret yoksa, Şirket müşterinin talebi üzerine hesabı kapatmak durumundadır.
 3. Müşterinin hesabı, mevcut Hizmet Şartlarının ihlali veya Şirket tarafından tespit edilen diğer herhangi bir suistimal nedeniyle askıya alınmışsa, geri ödeme hiçbir koşulda yapılmaz.
 4. Şirket, öngörülen veya öngörülemeyen herhangi bir nedenden dolayı kayıp oluşması durumunda herhangi bir geri ödeme sağlamak zorunda değildir.
 5. Geri ödeme talebi, müşterinin hesaba para yatırılıp herhangi bir yatırım açılmadığı durumlarda, yapılabilir.
 6. Bu durumda, depozito için kullanılan aynı ödeme yöntemiş geri ödeme için kullanılacaktır. Başka düzenlemeler yapılmadığı sürece, geri ödeme tam tutarda olacaktır.
 7. İade taleplerinin işleme alınması bir hafta kadar sürebilir.
 8. Diğer tüm talepler, Para Çekim Talebi olarak değerlendirilecek ve ilgili yöntemler ve prosedürler kullanılarak işleme alınacaktır.
 9. Yatırım yapılmış asla işlem açılmamış hesaplardan, para çekme işlem masraflarını karşılamak için % 10 ücret tahsil edilecektir.
 10. Ölçeklendirme: Yatırımcının (Scalper / Pip Hunter) küçük bir fiyat aralığında küçük fiyat değişiklikleri üzerinde çok sayıda işlem yaparak küçük fiyat hareketlerinden ve dar aralıklardan yararlanmaya çalıştığı bir alım satım stratejisi. Bva Capital’in bir müşteriyi scalper veya pip avcısı olarak sınıflandırması durumunda – şirketin şu anda izin vermediği durumlarda, şirket kendi takdirine bağlı olarak ve önceden yazılı bir bildirimde bulunmaksızın aşağıdaki işlemlerden birini yapabilir: Bu Sözleşmeyi Sonlandırır
  • Mevcut piyasada Müşterinin açık pozisyonlarının tümünü veya herhangi birini kapatır
  • Müşteriye borçlanan tutar için, Müşteri Hesaplarını Borçlandırır
  • Müşterinin şirketteki Hesaplarının herhangi birini veya tümünü kapatır
  • Müşteri Hesaplarını Birleştirir; Müşteri Hesaplarındaki Bakiyeleri konsolide etmek ve Bakiyeleri dengelemek
  • Müşteri için yeni Müşteri Hesabı açmayı reddeder
  • Süresiz olarak para yatırımını durdurur.
   • Bu kurallar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: Not: Lütfen dikkat: Dolandırıcılık önleme ve kara para aklama yasaları nedeniyle, hiç işlem yapmayan hesaplar 30 iş günü süresince para çekemezler.
Türkçe